Slovo pro každý den

je překládáno z anglického originálu „The Word For Today“, jehož autory jsou Bob a Debby Gass společně s Ruth Gass – Halliday a které vydává UCB International (United Christian Broadcasters – www.ucb.co.uk). V každém čtvrtletí se mění seznam použité literatury, kde mezi nejčastěji citované autory patří Max Lucado, T. D. Jakes, Charles Swindoll, Joyce Meyer, Tony Campolo, John Maxwell a další.

Českou verzi vydává v podobě čtvrtletního časopisu pod evidenčním číslem MK ČR E 17959 Ing. Vladimír Luňáček (Nakladatelství AGEUS), odpovědnou redaktorkou je Anna Kubíčková a na vydání každého čísla se podílí řada spolupracovníků.

Naší vizí a cílem je, aby si Pán použil tištěné i toto Slovo k ovlivnění a změně životů co nejvíce lidí v našem národě prostřednictvím četby malých, ale mocných zamyšlení „pro každý den“.

Tištěnou verzi Slova pro každý den si můžete objednat pomocí sms na telefonním čísle 602 747 117, písemně na adrese Nakladatelství AGEUS, Erno Košťála 968, 530 12 Pardubice nebo mailem na adrese slovoprokazdyden(zavináč)tiscali.cz – cena za kus činí 40 Kč + poštovné a balné dle váhy (minimálně 30 Kč). Kromě jednorázového odběru si lze objednat i předplatné na rok nebo jiné časové období pro sebe nebo i pro někoho dalšího.

Archív